Jak budou moje rukavice vypadat?

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, a proto vyrábíme rukavice i dle Vašich přání. Přejete si rukavice s vlastní grafikou svrchní strany, jako například logo vašeho klubu, nebo máte zájem o jiný střih a upínání bandáže? Vyjdeme Vám maximálně vstříc a hodláme splnit vaší představu na 100%.

Vybrat si můžete z obou námi nabízenými druhy latexu – Giga i Contact Grip. Dále také z velkého množství barevných podkladů, střihů a zapínání. To vše je možno nekombinovat tak, abychom vytvořili perfektní rukavice jen pro Vás.

Nabízíme Vám také pomocnou ruku při návrhu a konfiguraci vašich rukavic, abychom společně vyladili rukavice do nejmenších detailů.

Jak bude probíhat výroba a doručení?

Společně s naším grafikem vypracujeme návrh podle Vašeho zadání. Ten můžete libovolně připomínkovat dle Vašich představ a jakmile budete s návrhem spokojeni, můžeme se dát do práce. Výroba rukavic na zakázku si ale vyžaduje zaplacení objednávka předem. To proto, abychom věděli, že o rukavice máte opravdu zájem.

Kolik takové rukavice stojí?

Protože je výroba vlastních rukavic časově i technicky náročnější, cena za jeden pár se odvíjí od počtu Vámi objednaných rukavic a vybraných specifikací. V následující tabulce si můžete prohlédnout přibližné ceny jednoho páru při různě velkých odběrech.

Počet objednaných párů1-45-910-1920 a více
Cena za 1 pár včetně DPH2990 Kč2490 Kč1990 Kč1490 Kč

Jak si rukavice na zakázku můžu objednat?

Objednat si rukavice dle vašich představ je úplně jednoduché, objednejte si následující produkt a objednávku zaplaťte. Hned poté, co se dohodneme na zakázce, můžeme jít makat na vašich rukavicích snů!

Rukavice BU1 na přání

2 990,00  s DPH