Jak budou moje rukavice vypadat?

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, a proto vyrábíme rukavice i dle Vašich přání. Přejete si rukavice s vlastní grafikou svrchní strany, jako například logo vašeho klubu, nebo máte zájem o jiný střih a upínání bandáže? Vyjdeme Vám maximálně vstříc a hodláme splnit vaší představu na 100%.

Vybrat si můžete z obou námi nabízenými druhy latexu – Giga i Contact Grip. Dále také z velkého množství barevných podkladů, střihů a zapínání. To vše je možno nekombinovat tak, abychom vytvořili perfektní rukavice jen pro Vás.

Nabízíme Vám také pomocnou ruku při návrhu a konfiguraci vašich rukavic, abychom společně vyladili rukavice do nejmenších detailů.

Jak bude probíhat výroba a doručení?

Společně s naším grafikem vypracujeme návrh podle Vašeho zadání. Ten můžete libovolně připomínkovat dle Vašich představ a jakmile budete s návrhem spokojeni, můžeme se dát do práce. Výroba rukavic na zakázku si ale vyžaduje zaplacení zálohy. To proto, abychom věděli, že o rukavice máte opravdu zájem. jakmile rukavice vyrobíme, můžeme je Vám po úhradě zbylých peněz dokončené předat.

Kolik takové rukavice stojí?

Protože je výroba vlastních rukavic časově i technicky náročnější, cena za jeden pár se odvíjí od počtu Vámi objednaných rukavic a vybraných specifikací. V následující tabulce si můžete prohlédnout přibližné ceny jednoho páru při různě velkých odběrech. Při objednávce rukavic na zakázku je vytvoření návrhu, poštovné a balné zdarma.

Počet objednaných párů 1-4 5-9 10-19 20 a více
Cena za 1 pár včetně DPH 2990 Kč 2490 Kč 1990 Kč 1490 Kč

Jak si rukavice na zakázku můžu objednat?

Objednat si rukavice dle vašich představ je úplně jednoduché. Můžete nám napsat na náš e-mail rukavice@bu1.cz, ozvat se nám na FB nebo nám dát vědět telefonicky. Naše osobní e-mailové adresy a telefonní čísla najdete v záložce Kontakt. Hned poté, co se dohodneme na zakázce, můžeme jít makat na vašich rukavicích snů!