Něco málo o značce BU1

Majitel a zakladatel značky BU1. Ve fotbale žádnou velkou díru do světa neudělal :-) Jeho vrcholem byla třetí nejvyšší soutěž v dresu Mikulovic, v současnosti chytá 1.A třídu v TJ TATRAN Štítina. Mimo fotbal podniká – zabývá se průmyslovým inženýrstvím, opravuje iPhony a iPady – www.iPhonePro.cz, prodává pouzdra a kryty na mobilní telefony – www.finecase.cz a tvoří weby a e-shopy. Více informací na jeho webové stránce www.petrhlavacek.cz

Lukáš Godula v BU1

Ahoj, jmenuji se Lukáš Godula a stále pořád se snažím být profesionálním fotbalistou, který hraje fotbal jen pro radost. V poslední době, jsem měl problémy s rukavicemi, né že by umění bylo v nich, ale rychle se ničily, přestaly lepit a pohodlí v rukavicích jsem se dočkal, až jsem si pořídil rukavice za 1600,- a více. Proto bylo naše přání s Petrem vymyslet rukavice, které budou na míru a uspokojí nás jak po stránce kvality, tak po stránce designu. Nakonec jsme si řekli, pokud budeme spokojeni, určitě budou spokojení i ostatní gólmani, protože naše náročnost, je opravdu vysoká. A tak se rukavice Bu1 vyrobily ve větším množství a jsem si 100% jistý, že o této značce respektive rukavicích Bu1 ještě hodně uslyšíte. A proč jsem zmínil na začátku, že se snažím být profesionálním fotbalistou, který hraje fotbal pouze pro radost? Protože nechci, abych dělal tento skvělý sport pro peníze, moje obživa spočívá v mých internetových obchodech www.fitobleceni.cz a www.justoutlet.cz a rodinné firmě Godulaasyn ( www.godulaasyn.cz ).

Protože jsme oba s Petrem brankáři, tedy pokud se to tak dá nazvat, budeme pro vás rukavice Bu1 neustále zvelebovat a vylepšovat.