BU1 custom MOL Vidi FC academy
BU1 rukavice

BU1 na zakázku – MOL Vidi FC

Díky pomoci našeho kamaráda a člena BU1 rodiny Toma Tujvela, který letos v maďarském Székesfehérváru zažívá další vydařenou sezónu, jsme se dostali i do akademie současného maďarského mistra – MOL Vidi FC.

Když nám na stůl přistála poptávka na výrobu rukavic pro všechny brankáře fotbalové akademie ve  Videotonu, neváhali jsme. Bylo potřeba vytvořit rukavice, které budou nejen hezky vypadat, ale užijí je ti z nejnižší dětské kategorie, ale i borci, co se pomalu ale jistě chystají na dospělácký fotbal. Nutno podotknout, že mezi členy akademie, pro které rukavice byly určeny, jsou i brankářky různého věkového rozpětí.

Právě proto jsme chtěli vytvořit něco univerzálního. Něco, co bude sedět všem, co vydrží náročné tréninkové jednotky a co není jen tak na okrasu. Grafik tak udělal jednoduchý, avšak koukavý design s velkým logem týmu přes celý hřbet rukavice a při výrobě jsme použili bílou Contact Grip pěnu, která zajišťuje výborné vlastnosti, co se výdrže týče. Jako střih rukavic byl vybrán Hybrid Cut. Právě ten je totiž ideálním mixem mezi Negative Cut a Roll Finger střihem. A pásek jsme dodali náš nejoblíbenější – dvojitý elastický.

Výroba ideálních rukavic pro hráče a hráčky různého věku a proporcí nikdy není jednoduchá, avšak my doufáme, že nejen borci z akademie, ale i Tomáš Tujvel, který na celou věc dohlížel, budou spokojeni. Na závěr bychom chtěli celému týmu mistrů z Maďarska a jeho fotbalové školy poděkovat a popřát hodně štěstí do budoucna.